Seiyū Suki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bemutatkozások

Go down

Bemutatkozások Empty Bemutatkozások

Témanyitás by skyes Vas. Márc. 08, 2015 11:01 am

Új tag vagy? Itt bemutatkozhatsz, elmondhatod, kik a kedvenceid, mit szeretsz csinálni szabadidődben, vagy éppen, hogy melyik a kedvenc zenekarod: - mindenre kíváncsiak vagyunk Wink

Én polgári nevemen Eszti vagyok, erre ugyanúgy hallgatok, mint a nicknevemre. Elég régen animés, de még nem túl régen seiyuus. Volt egy elég hosszú kitérőm a doramák és idolok világában is, úgyhogy ebben a témában elég naprakész vagyok.
Ami az általam kedvelt seiyuukat illeti, meglehetősen sok van belőlük, a korosztály is szerteágazó, a nálamnál fiatalabb Ishikawa Kaitótól (mikor ezt megtudtam, kaptam egy kisebb sokkot...), a veterán Yamadera Kouichiig sokan megtalálhatóak rajta.
Mégis, az abszolút favoritom Sakurai Takahiro - amivel valószínűleg egyedül vagyok a fórumon :'D Rajta kívül nagyon közel áll még a szívemhez Hosoya Yoshimasa (aka Niisan, ahogy én hívom), Mamo és Suzumura Kenichi is. Persze muszáj vagyok megemlíteni Ono Daisukét, Kamiyant és Suzuki Tatsuhisát is. Asszem egyelőre így ennyi, ha érdekel valami kérdezzetek, meg úgy is mindenki megfogja látni, hogy merre húz a szívem Very Happy
skyes
skyes
Admin

Posts : 31
Join date : 2015. Feb. 23.
Age : 30

https://seiyuusuki.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.