Seiyū Suki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tsukiuta

Go down

Tsukiuta  Empty Tsukiuta

Témanyitás by skyes Szomb. Márc. 07, 2015 11:11 am

A Tsukiuta egy olyan dramacd sorozat, ahol összesen 24 (12 férfi és 12 női) karakterrel ismerkedhetünk meg, minden hónaphoz egy-egy karaktert rendelve. A CD-k tartalma egy op és ed mini dorama, valamint két dal mindenkinek, amit vocaloidos zeneszerzők írtak.

Én csak a srácokat hallgattam meg. A lényeg annyi, hogy a tizenkettőből létrejön két, egyenként hattagú idol banda, akik a Six Gravity (december-május) és a Procellarum (június-november) névre hallgatnak. Igazából édes kis történetek keveredtek, plusz volt egy-két nagyon jó szám is a lemezeken.
Van a sima CD-ken kívül duetCD series is, és olyan is, ami kifejezetten doramaCD, általában hat-hat sráccal.

(A dalkollekciót szerintem majd később fel is teszem, ahhoz nem kell nyelvtudás, elég csak a srácok hangját élvezni.)

December - Shiwasu Kakeru (Kaji Yuki)
Január - Matsuki Hajime (Toriumi Kousuke)
Február - Kisaragi Koi (Masuda Toshiki)
Március - Yayoi Haru (Maeno Tomoaki)
Április - Uzuki Arata (Hosoya Yoshimasa)
Május - Satsuki Aoi (KENN)
Június - Minazuki Rui (Aoi Shouta)
Július - Fuzuki Kai (Hatano Wataru)
Augusztus - Hazuki You (Kakihara Tetsuya)
Szeptember - Nagatsuki Yoru (Kondo Takashi)
Október - Kannazuki Iku (Ono Kensho)
November - Shimotsuki Shun (Kimura Ryouhei)

[You must be registered and logged in to see this link.] egy egészen jó összefoglaló a fiúkról meg a két csoportról, ha esetleg úgy döntötök mégis belevágtok a dologba.

Egyébként Ryouhei-san szerintem kicsit eltévesztette, hogy kit kell itt elcsábítani tulajdonképpen, mert az a hang amivel beszél a csapattársaihoz, te jó ég...
skyes
skyes
Admin

Posts : 31
Join date : 2015. Feb. 23.
Age : 30

https://seiyuusuki.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.